keresés az oldalon
PRODUKTOVÉ INFORMÁCIE
 
SYSTÉM patrolTrack
 
patrolTrack je internetová služba pre kontrolu vozidiel, alebo autoparku, ktorá je dotupná z ktoréhokoľvek miesta s pripojením na sieť. Mimoriadne demonštratívnym, prehľadným a zrozumiteľným užívateľským rozhraním zabezpečuje jednoduché ovladanie pre každého. Mnohostrannosťou pomáha pri riadení logistiky a kontroly nad celým autoparkom. Naše profesionálne služby budú hrať kľúčovú postavu v najefektívnejšej prevádzke Vášho vozidlového parku.
 
 
ZARIADENIE
 
Zariadenie patrolTrack na sledovanie vozidla je pomerne malé, elektronické zariadenie, v ktorom je integrovaný mobilný telefón. K prevádzke zariadenia je potrebná GSM SIM karta.
 
 
PREVÁDZKA ZARIADENIA
 
Prevádzka patrolTracku je založená na technológii GSM, GPRS/SMS. Zariadenie disponuje vstavanou pamäťou na zálohovanie dát. Dáta vozidla sú postupne ukladané a odosielané službou GPRS na centrálny server prevádzkovateľa služby. Na serveri sa dlhodobo zálohujú všetky údaje, ktoré si zákazníci môžu spracovať, prezrieť alebo stiahnuť s pripojením na internet. Každý zákazník má vlastné prihlasovacie údaje, vďaka ktorým centrálny server oddelí a umožní prístup k údajom priradeným k danému heslu. 
Print page

Egyéb kiegészítők

                    
  CAN-BUS                    CAN-BUS                         CAN-BUS

Egyedi igények

Egyedi igényei, elképzelései vannak rendszerünk működésével kapcsolatban? Azonnal keressen bennünket... 
Bezár