keresés az oldalon
O SPOLOČNOSTI
PATROLLINE KFT
 
 
Začiatok pôsobenia spoločnosti: 1994.
 
Naša spoločnosť pôsobí od roku 1994 v Maďarsku, s centrom v Székesfehérvári na trhu s autoelektronikou.
Od roku 1994 až 1997 sa zaoberal veľkoobchodom, keď v roku 1998 rozvojom prešiel na importérsky status. Naša produktová ponuka je na elektronické zariadenia a doplnky, ktoré sú určené na jednoduchú doplnkovú montáž do vozidiel.
 
Našimi zákazníkmi sú predovšetkým predajcovia áut, montážne servisy, autopožičovne, správcovia vozidlových parkov ako aj maloobchodný spotrebitelia. Medzi našimi zákazníkmi a permanentnými odberateľmi nájdete aj značky OPEL, CHEVROLET, VW, AUDI, SEAT, SKODA, SUZUKI, PEUGEOT, CITROEN, KIA, HYUNDAI, FORD, HONDA, NISSAN, TOYOTA, FIAT, ALFA, LANCIA.
 
Produkty distribuované našou spoločnosťou: SIKURA autoalarmy, PIRANHA autoalarmy, GPS sledovacie zariadenia a parkovacie systémy, AUDIODESIGN a SPINSOUND reproduktory a príslušenstvo, BLUEONE Bluetooth sety, CNLight Xenon prerábkové sety ako aj PATROL LINE CAN-BUS digitálne autoalarmy a motocyklové alarmy.
 
Produkt našej spoločnosti patrolTrack GPS vozidlové sledovacie zariadenie, ktorého predaj a vybudovanie európskej distribučnej sieťe sme začali v Októbri 2009.Naša spoločnosť za posledných 16 rokov – vďaka európskej obchodnej politike a kvalite výrobkov – získala významný podiel na trhu s dodatočne montovanými doplnkami. Od založenia spoločnosti sa na predaj dostalo vyše 180.000 kusov technických produktov, čo je dôkazom, že sme v rámci dodatočne montovanými doplnkami dominantným dodávateľom na maďarskom trhu.
 
Od začiatku pôsobenia našej spoločnosti sa snažíme o čo najdokonalejšie vybavenie zákazníka. Snažíme sa vyhovieť prísnym požiadavkám, ktoré od nás očakáva členstvo v Európskej Únii, rovnako ako aj naši zákazníci. Základom našej centrickej marketingovej politiky je pružnosť, ktorú aplikujeme pri tvorbe ceny, vybaveniu a riešeniu individuálnych požiadaviek a vývoji produktov.
 
Produkty zastúpené našou spoločnosťou pochádzajúce zväčša z krajín EU, poskytujú špičkovú kvalitu podliehajúcu domácim aj medzinárodným normám kvality.
 
Cieľom našej spoločnosti je stať sa najväčším a dominantným dodávateľom na trhu Strednej-Východnej európy ako aj presadiť produkty na Východný trh.Obetavou a nekompromisnou prácou chceme vyhovieť európskym výrobcom, ako aj rastúcim požiadavkám zo strany domácich spotrebiteľov. 

 
Print page

Egyéb kiegészítők

                    
  CAN-BUS                    CAN-BUS                         CAN-BUS

Egyedi igények

Egyedi igényei, elképzelései vannak rendszerünk működésével kapcsolatban? Azonnal keressen bennünket... 
Bezár